رد اعتراض وکلا به تمدید قرار بازداشت موقت محمدعلی طاهری

رد اعتراض وکلا به تمدید قرار بازداشت موقت محمدعلی طاهری

امروز جمعه ۲۴ اردیبهشت، محمود علیزاده طباطبایی در مصاحبه با یک خبرگزاری دولتی از رد شدن اعتراض وکلا با تمدید قرار بازداشت محمدعلی طاهری در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب خبر داد.

به گزارش سایت «نجات با حلقه»، سیدمحمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت پرونده طاهری اظهار کرد: « ۱۸ اردیبهشت امسال، شعبه بازپرسی دادسرای امنیت، دوباره قرار بازداشت را تمدید کرد که نسبت به این مسئله اعتراض کردیم اما در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب، اعتراض ما رد شد.»

وکیل محمدعلی طاهری با بیان اینکه پنج سال حبس موکلش بهمن سال گذشته پایان یافته است افزود: « موکلم برای اینکه قرار بازداشتش به وثیقه تبدیل شود، مبلغ رد مال یعنی حدود ۹۰۶ میلیون تومان را پرداخت کرد اما قرار بازداشت وی تبدیل نشد.»

پیش از این قاضی صلواتی در پاسخی شفاهی به اعتراض نسبت به تمدید قرار بازداشت محمدعلی طاهری، با وجود پرداخت جریمه رد مال، تصریح کرده بود که در جریان پرداخت شدن این مبلغ نبوده!

اعتراض وکلای مدافع بنیانگذار طب هاب مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی، در حالی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب رد شد که هیچ مقام رسمی قضایی توضیح روشنی از دلیل تمدید بازداشت محمدعلی طاهری ارائه نکرده است.

محمود علیزاده پیش از این در مصاحبه با سحام نیوز تاکید کرده بود که تمدید قرار بازداشت موکلش هیچ مبنای قانونی ندارد.

۲ comments

  1. باسلام و آرزوی توفیق وکلای محترم، متاسفانه پرداخت جریمه ناعادلانه کلکی بود معاندین انجام دادند که امیدوارم حضرت حق جواب آنها را خواهد داد ما که به غیر از او پناه و دادرسی نداریم. ان شاءالله

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top