تجمع اعتراضی شاگردان محمدعلی طاهری در جریان سخنرانی حسن روحانی

جمعی از شاگردان «محمد علی طاهری» در اعتراض به تداوم بازداشت غیرقانونی بنیانگذار عرفان حلقه، با حضور اعتراضی در سخنرانی «حسن روحانی» رییس جمهور ایران در کرج، آزادی این زندانی عقیدتی را مطالبه کردند.

تجمع‌کنندگان در جریان سفر‌های استانی رییس جمهور و هیئت دولت به شهر کرج در استان البرز، چهارشنبه ۲۶ آبان‌ماه ۱۳۹۵ تهران (۱۶ نوامبر ۲۰۱۶)، در حین سخنرانی «حسن روحانی» اعتراض خود را نسبت به بازداشت غیر قانونی زندانیان عقیدتی و سیاسی اعلام نمودند. آنها با در دست داشتن تصاویری از «محمد علی طاهری»، «نرگس محمدی» و «عیسی سحرخیز» و همچنین سایر زندانیان در اعتصاب غذا، خواستار آزادی زندانیان عقیدتی و سیاسی شدند. معترضان، نامه‌ای سرگشاده به «حسن روحانی» تحویل داده‌اند و در آن به ویژه “درخواست آزادی محمد علی طاهری را از رییس جمهور مطرح کرده‌اند.”
همچنین تجمع‌کنندگان با در دست داشتن تصاویری از بنیان‌گذار عرفان حلقه و حمل پلاکاردهایی با مطالبه آزادی این زندانی عقیدتی در میان جمعیت مردم، “درباره شرایط خطرناک محمد علی طاهری هشدار داده و خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط او شدند. معترضین سپاه پاسداران و قرارگاه ثارالله را مسئول جان محمد علی طاهری اعلام کردند.
این شانزدهمین باری است که این زندانی عقیدتی در راستای احقاق مطالبات قانونی‌اش دست به اعتصاب غذای اعتراضی در زندان می‌زند.محمد علی طاهری زندانی عقیدتی با وجود اعتراض‌های گسترده به ادامه بازداشت وی، کماکان در زندان و در اعتصاب غذا به سر می‌برد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top