به تمسخر کشیده شدن فرادرمانگران توسط مهران مدیری

به تمسخر کشیده شدن فرادرمانگران توسط مهران مدیری

vilayeman_669121

مهران مدیری در سریال جدید خود به نام “ویلای من”، به طنز پردازی در ارتباط با طب های مکمل پرداخته است. وی گرچه در دیالوگ سریال خود، تاکنون به صورت مستقیم، نامی از “عرفان حلقه” و فرادرمانی نبرده، اما در عکس زیر (که از جلد دی وی دی سریال ویلای من گرفته شده) مشاهده میشود که فرادرمانی یکی از موضوعاتی است که موضوع قسمتهای اخیر این سریال حول آن می چرخد.

اما در جواب به سوال علت این تمسخر ، آقای مدیری هیچگونه پاسخی را ارائه نداده اند. ناظران معتقد هستند این عملکرد آقای مدیری به درخواست مقامات حکومتی ایران انجام شده ، و نشانگر تلاش همه جانبه حکومت برای تخریب عرفان حلقه در دیدگاه مردم میباشد.

پایان خبر

321444_10151451348335959_1031369712_n

۱۴ comments

 1. متاسفم برای آقای مدیری که با این همه خلاقیت و این همه مخاطب ، با طمع ورزی برای شهرت بیشتر دست به چنین اقدامی زده اند ، با خودم فکر می کنم که آیا ایشان تنها برای خوردن نان به نرخ روز ، غلام حلقه به گوش عده ای شده و بدون داشتن اطلاع کافی از عرفان کیهانی و فرادرمانی ، اقدام به چنین کار توهین آمیزی کرده است یا اینکه با عرفان کیهانی آشنا هستند و به چنین کاری دست زده اند ؟؟؟؟. جواب هر چه باشد از امروز ایشان هیچ محبوبیتی بین ما که چشیدگان از خم وحدت الهی هستیم ندارد، چون که هیچ بنی بشری با تحقیر و توهین ، زندان و شکنجه نمی تواند این موهبت را از ما بگیرد، موهبتی که با آن خدا را لمس کردیم و چشیدیم و چشاندیم.

  • مهرداد زینال پورپروین

   یادمه استاد میگفت هروقت میخوای از کسی بد بگید اول خودتون تو شرایط مساوی با اون فرد بزارید این کار یا از نا اگاهی بوده یا از سر اجبار در هرصورت کار ما مشخصه طلب خیر

 2. آقای مدیری طنز خوب می سازن ولی دلیل بر آشنا بودن درباره عرفان نیست
  به نظر من طنز درباره همه چیز و به هر قیمتی درست نیست
  اگه ایشون با این عرفان آشنا بودن خوب این کار رو نمی ساختن این کاملا مشخص هست
  به هر حال رحمت عام الهی در جریانه و ثابت هست با مسخره کردن یا نقض خود استاد طاهری هم نمی شه از بین برد پس چه بهتر که تا عمرمون باقیه استفادشو ببریم .
  به امید آزادی استاد طاهری نه برای خودش که انسان آزاده هستند بلکه برای ما که بهتر زندگی کنیم .

 3. هنرمندی که هنر را می فروشد به تجارت … جای تاسف هست.

 4. واقعا چی می شه گفت به اشخاصی که اگه به یه موضوع یا باوری علاقه ندارن یا هم عقیده نیستن حداقل به اون باور احترام بذارن
  کاش حد اقل احترام گذاشتن رو یاد بگیریم…….

 5. میشه از یه زاویه دیگه هم به قضیه نگاه کرد:
  به نظر من بیشتر از اینی که بخواد طب مکمل و مورد تمسخر بده شعور و درک مردم و مورد تمسخر قرار داد که حق هم داشت و واقعا هم همینطور هست
  همین اخلاقی که خیلی تو جامعه ما رواج داره
  اگه فیلم و می دیدید اولش همه می گفتن این فرد خلافکاره ولی بعدا با اینکه واقعا خلاف کار بود همه می گفتن عجب انرژی ای داره و یکی از شدت انرژی ای که گرفته بود سرش دود کرد !!!
  اینکه اکثر مردم جو گیر هستن ممکنه ۵۰٪ با تحقیق چیزی و بپذیرن ولی حتما ۵۰٪ باقی جوگیر میشن

  • با “رهگذر” کاملا موافقم
   کسی که فکر میکنه مهران مدیری قصد تمسخر داشته، سریال و کامل ندیده به نظرم

 6. از آموخته های استاد عشق،جناب آقای طاهری است که شاهد بی قضاوت باشیم،فراموش نکنیم مقصد چیست،درگیر حواشی نشویم.

 7. من این فیلم رو دیدم اولا مردی که در این سریال کلاه بردار هست خود را یک انرژی درمانگر معرفی میکند نه فرادرمانگر!! ثانیا انتطار نداشته باشید با این وضعیت ارشاد ایران مدیری بیاد راحت از فرادرمانی دفاع کنه ولی غیر مستقیم داره این کارو میکنه..مخصوصا اون جا که کمند امیر سلیمانی میگه “بابا الان که انرژی درمانی یه چیز عادیه همه جایه دنیا هم اونو قبول دارن” ثالثا لطفا از اول که داره فرادرمانی جا میافته این بی جنبه بازی ها رو بزارین کنار تا حر کسی راحت حرفشو بزنه بعدشم… لطفا تا فیلم رو ندیدید کسی رو محکوم نکنید!!

  • You get a lot of respect from me for writing these helpful arislcet.

  • من با بهراد جان موافقم . لصفا کسی رو محکوم نکنیم و دوباره این فیلم و قسمتهاش رو ببینید . آقای مدیری حرفی از فرادرمانی نزدن همینطور که اغلب شما می دونید انرزی در مانی با فرادرمانی کاملا متفاوته و هردوی آنها هم وجود داره . لصفا بیشتر بررسی کنیم تا ناخواسته … +۱

 8. با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در کام خود پرستی
  فقط می تونم بگم برای آقای مدیری متاسفم همین و بس…

 9. هر حقیقتی اول به تمسخر گرفته میشه……

 10. عزیزان من کمترینم ولی تا خودمان فیلم ایشان را ندیدیم قضاوت نکنیم. عرفان حلقه عشق به تمام هستی است وجز عشق واحترام چیزی نیست. پیروز باشید.به امید ازادی کسی که زندگی واسلام را به ما می اموزدگر چه در بند است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top