آذردخت طاهری در اصلاح اظهارات پیشین خود: پرونده افساد فی الارض به دیوان نرفته است

آذردخت طاهری در اصلاح اظهارات پیشین خود: پرونده افساد فی الارض به دیوان نرفته است

پس از تکذیب خبر به جریان افتادن مجدد پرونده «افساد فی الارض» محمدعلی طاهری، از سوی وکلای پرونده، خواهر این زندانی در یک مصاحبه تکمیلی، گفته پیشین خود مبنی بر ارسال پرونده افساد فی الارض به دیوان عالی کشور را اصلاح کرد و گفت: «این اشتباهی است که از حرف های بازجو به برادرم استنباط کرده ام و پرونده فساد فی الارض ایشان هنوز در دادسرا باقی مانده است.»

به گزارش سایت «نجات با حلقه»، خواهر بنیانگذار طب های مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی، در گفتگویی در تاریخ ۱۷ اردبیهشت ماه ۱۳۹۵ به  کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفته بود که پرونده برادرش به دیوان عالی کشور منتقل شده است.
وی در گفتگو مجدد خود با این کمپین در تاریخ ۲۳ اردیبهشت گفت این اشتباهی است که او از حرف های بازجو به برادرش استنباط کرده است و پرونده فساد فی الارض هنوز در دادسرا باقی مانده است.

آذر طاهری ادامه داد: «ولی این چیزی نیست که از نگرانی ما کم کند. ما اساسا اتهام فساد فی الارض ایشان را از بیخ و بن غلط می دانیم و انتظارمان این بود که دیگر مطرح نشود. اینکه این پرونده نواقصش رفع شده و دوباره به دادگاه ارسال شده برای ما بسیار نگران کننده و عجیب است.»

یک منبع آگاه هم گفته است: « «بازجوی آقای طاهری در بازجویی ها به ایشان گفته که پرونده فساد فی الارض نقص هایش برطرف شده و به دادگاه ارسال شده است. اما هنوز این خبر توسط وکلای آقای طاهری تایید نشده و قطعا هنوز پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع نشده است.»

به نظر می رسد بازجوهای پرونده محمدعلی طاهری با ضد و نقیض گویی و دادن اطلاعات غلط به خانواده و وکلای پرونده محمدعلی طاهری قصد ایجاد تفرقه در بین دوست داران بینیانگذار عرفان حلقه را دارند.

اظهارات اخیر وکلا و نزدیکان محمدعلی طاهری حاکی از آن است، در حالی که قوه قضاییه از ارائه پاسخ روشن در خصوص وضعیت پرونده این اندیشمند امتناع می کند، ضابطین امنیتی سپاه پاسداران با گمراه کردن افکار عمومی سعی در پیش برد اهداف خود دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top