گزارش‌های مردمی

گزارش‌های مردمی

موضوع: گزارش‌های مردمی

متن پیام:
رهبر معظم انقلاب امسال را سال همدلی و همزبانی دولت و ملت در صورتی نامگذاری کردند که بیشترین اعدام‌ها و در گیری‌ها و افتراها صورت می‌گیرد البته ایشان حتما می‌دانند که قبل از نامگذاری باید کارشناسی شود تا باعث دلسردی ملت نگردد.
ما خود قشری از مردم هستیم که در سایه این نظام، بیشترین افراد سپاهی و جانباز و مذهبی و خانواده شهدا و تحصیلکرده در میانمان حضور دارند اما برخورد با ما چگونه است؟
آقای محمدرضا رحیمی بازجوی جوان ۳۵ ساله‌ای می‌باشند که کل این پرونده (محمد علی طاهری و عرفان کیهانی) را با بودجه عظیم شش میلیاردی در یک نوبت و بودجه‌های عظیم دیگری در نوبت‌های قبلی در دست گرفته. فقط سوال اینجاست، چگونه امکان دارد با وجود مدارک کامل مبنی بر قانونی و بر حق بودن جریان عرفان کیهانی (حلقه)، مملکت ما به جایی رسیده باشد که بخشی از بودجه بیت‌المال در دست این جوان قرار می‌گیرد و ایشان هم می‌توانند با اقتدار، در روز محاکمه صدها مامور و ماشین و موتور را هزینه جریانی سالم و معنوی کنند.

در آینده نزدیک توضیحات تکمیلی در مورد شخص آقای رحیمی بازجوی اطلاعات سپاه به ضمیمه عکس، نشانی و… به اطلاع ملت شهید پرور و انقلابی می رسد.
با تشکر از آقای ماشاء الله احمد زاده قاضی محترم پرونده که تصریح می‌کنند: تحت فشار آقای رحیمی هستم.

۳ comments

 1. با سلام
  جای تاسف است که افراد کم تجربه ای مامور به درهم پیچیدن مجموعه عرفان حلقه شده اند که با عملکرد خودشان سعی در امنیتی شدن فضا و احتمالا تبدیل وضعیت این جریان معنویت گرا به یک بحران ملی داشته اند.
  و چه کسی است که نداند هزینه های یک بحران ملی خیلی خیلی بیشتر از شش میلیارد و اینهاست. آقایان کاسبی خوبی البته دارند از موسسه بهداشت معنوی با جذب بودجه های گزاف بگیر تا همین مجموعه امنیتی مذکور. خداد به داد کشور عزیزمان برسد.

  • واقعا چطور میشود باور کرد که اینطور برخوردهای منجر به التهاب در کشورمان غیرعمدی باشد؟
   چطور میشود باور کرد عده ای که دارای منافع مادی هم هستند، اینطور تلاش میکنند اعتراض صلح آمیزی را تبدیل به اعتراض ضدنظام جلوه دهند و نام حافظ نظام هم دارند؟

 2. متاسفانه یکی از دلایل طولانی و پیچیده شدن پرونده آقای طاهری و عرفان حلقه به علت استفاده از افراد کم تجربه و بعضا بی تجربه ای همچون آقای رحیمی می باشد. در صورتیکه ایشان عضوی از تیم بازجویی فعالیت سپاه می باشند اما بخاطر اتکای کل تیم بر یک نفر و گزارش های اشتباه ایشان و قدرت تحت فشار گذاشتن مسئولین قضایی روند اجرای دادگاه را تغییر می دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top