سایت محاکمه آغاز به کار کرد http://www.mohakemeh.com

سایت محاکمه آغاز به کار کرد

سایت محاکمه با موضوع شفاف سازی روند قضایی پرونده محمدعلی طاهری آغاز به کار کرد.

به گزارش سایت نجات با حلقه به نقل از خبرنگار عرفان حلقه این سایت که به نظر میرسد با هدف شفاف سازی روند پرونده محمد علی طاهری و معرفی او فعال شده است شامل بخش هایی چون زندگینامه، اتهامات، حکم ها و دفاعیه است.

گفتنی است در روزهای اخیر احتمال حکم اعدام برای محمد علی طاهری بنیانگذار دو طب مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی به اتهام فساد فی الارض قوت گرفته است.

برای دیدن آخرین دفاعیات محمد علی طاهری به آدرس http://www.mohakemeh.com/ مراجعه کنید.

انتشار خبر حکم اعدام محمد علی طاهری بدون ابلاغ کتبی و رسمی مراجع قضایی

در حالی که هنوز هیچ کدام از مراجع قضایی جمهوری اسلامی خبری مبنی بر ابلاغ رسمی حکم اعدام محمد علی طاهری اعلام نکرده اند، رسانه ها از قول وکیل پرونده خبر ابلاغ شفاهی حکم به وکیل را منتشر کرده اند.

به گزارش سایت نجات با حلقه به نقل از خبرنگار عرفان حلقه در این مصاحبه که ابتدا در خبرگزاری نسیم منتشر شده است محمود علیزاده طباطبای وکیل پرونده محمد علی طاهری خبر از احتمال غریب الوقوع ابلاغ رسمی و کتبی این حکم داده است.

https://hra-news.org/fa/execution/a-1186

ابلاغ شفاهی حکم اعدام به وکیل محمد علی طاهری

به گزارش سایت نجات با حلقه به نقل از خبرنگار عرفان حلقه صفحه «کمپین نه به اعدام محمد علی طاهری» در فیس بوک، با اشاره به خبر خبرگزاری های رسمی جمهوری اسلامی ایران از جمله خبرگزاری تسنیم، فراخوان جدیدی برای حمایت از این کمپین داده است.

این کمپین نوشته: خبرگزاری های رسمی از ابلاغ شفاهی حکم اعدام محمد علی طاهری به وکیل خبر داده اند. خبرگزاری تسنیم امروز ۳۰ خرداد نوشت:« سرکرده عرفان حلقه به اعدام محکوم شد.»

این صفحه در پایان خبر با درخواست حمایت برای نجات جان این محقق ایرانی نوشته است:«تا ۸۰ هزار لایک همراه ما باشید.»

https://www.facebook.com/NoExecutionsMohammadAliTaheri

خبرگزاری های حکومتی از ابلاغ شفاهی حکم اعدام محمد علی طاهری خبر دادند

خبرگزاری تسنیم نوشت:« سرکرده عرفان حلقه به اعدام محکوم شد.»

به گزارش سایت نجات با حلقه به نقل از خبرنگار عرفان حلقه در این خبر از قول محمود علیزاده طباطبایی وکیل پرونده آمده:«خبردار شدم که دادگاه حکم اعدام صادر کرده اما هنوز ابلاغ نکرده است.»

به گزارش خبرنگار عرفان حلقه این خبر در حالی منتشر شده است که هنوز از ابلاغ رسمی و کتبی این حکم خبری اعلام نشده است.

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/775620

نگرانی نهاد های حقوق بشری دنیا برای حکم احتمالی محمد علی طاهری

در حالی که چند هفته ای از اظهار نگرانی سازمان بین الملل از احتمال صدور حکم اعدام نمیگذرد، با اتمام مهلت آخرین دفاع این احتمال قوت گرفته است.
به گزارش سایت نجات با حلقه به نقل از  خبرنگار عرفان حلقه علاوه بر هشدار سازمان عفو بین الملل در خصوص این خبر در روزهای اخیر منایع غیر رسمی از قطعی شدن حکم اعدام خبر داده اند.
محمدعلی طاهری محقق ایرانی این روزها منتظر حکم نهایی دادگاه به اتهام فساد فی الارض است.

http://www.radiofarda.com/content/f14_amnesti-international_risk_sentencing_to_death_mohammadali-taheri/27015612.html

فرادرمانگران ایرانی بر تاثیر عرفان حلقه بر زندگیشان شهادت می دهند
در حالی که در روزهای احیر احتمال اعلام حکم اعدام برای محمدعلی طاهری محقق در بند قوت گرفته است، کاربران این طب مکمل بیش به اذعان تاثیر این عرفان بر زندگیشان میپردازند. به گزارش خبرنگار عرفان حلقه صفحه فراخوان شهادت نامه در فیس بوک شامل ویدیو ها یی است در آن کاربران این طب مکمل به کاربرد آن شهادت می دهند.
در معرفی این صفحه نوشته شده:«میگویند عرفان ضاله، عرفان دروغین، عرفان حُقه… میگویند آموزه های «محمد علی طاهری» عوام فریبانه است و شیطانی و انحرافی…پاسخ ما چیست؟ مهم نیست چه، چگونه، چطور و چند… بیایید اگر فقط گوشه ای و قطره ای از هوشمندی و رحمانیت الهی را به واسطۀ آموزه های عرفانی مردی به نام «محمد علی طاهری» چشیده ایم، شهادت بدهیم… بیایید به تاثیرات همان «یک قطره» شهادت بدهیم».

https://www.facebook.com/pages/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/284082631801299

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top