عرفان حلقه چیست؟

عرفان حلقه چیست؟

به نام بی‌نام او

عرفان کیهانی (حلقه) مکتبی خدامحور است که آموزه‌های آن، اعتلای معرفتِ الهی در انسان را هدف قرار داده است. این مکتب که با تکیه بر هوشمندی الهی و با پشتوانه‌ای غنی از عرفان ایرانی و اسلامی شکل گرفته است، ارتقای کیفی تمام ابعاد زندگی را برای بشر به ارمغان می‌آورد.

62359_354109348042440_1740353736_n

این مکتب که بیش از ۳۰ سال پیش توسط استاد محمد علی طاهری در ایران پایه‌گذاری شده است، در کنار اصول نظری (تئوری)، راهکارهایی عملی با محوریت ارتباط با شبکه شعور کیهانی (هوشمندی الهی) برای دستیابی به تحول درونی و ارتقاء معرفتی ارائه می‌کند.

بخش عملی این عرفان، شامل دو شاخه درمانی تحت عنوان «فرادرمانی» و «سایمنتولوژی» نیز می‌شود که ضمن ایجاد زمینه برای آشنایی عملی با هوشمندی الهی و تحقق اهداف معنوی، به ترتیب در درمان بیماری‌های جسمی و اختلالات ذهنی و روانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در حال حاضر آموزه‌های عرفان حلقه در قالب ۸ دوره آموزشی متناوب و ۳ دوره جانبی (تشعشع دفاعی، فراپزشکی و سایمنتولوژی) به علاقمندان ارائه می‌شود. شایان ذکر است، شرکت در دوره‌های مربی‌گری پس از گذراندن ۵ دوره ابتدایی امکان‌پذیراست.

۲ comments

  1. مریم امیری نژاد

    بله تنها راه نجات بشریت است.

  2. با سلام و عرض خسته نباشید سوالی داشتم
    اینکه در این دوره و با اوضاع متشنجی که وجود داره آیه میشه دوره ها با تحویل جزوات و با ارتباط با مربی دوره ها رو بصورت غیر حضوری پیگیری کرد تا انشا ا… زمان برقراری مجدد دوره ها یا نه؟

    بسیار سپساگزارم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top