آلرژی دخترم مرا با هوشمندی الهی آشنا کرد

آشنایی من با فرادرمانی و عرفان حلقه؛  آلرژی دخترم مرا با هوشمندی الهی آشنا کرد.

من ۳۲ سال سن دارم . کارشناس ارشدو مترجم و دبیر خبر هستم.  دختر من از بدو تولد به آلرژی و اگزما مبتلا بود . دکتر این قضیه را در دو ماهگی تشخیص داد و از همان موقع مصرف داروها و کرم های مرتبط شروع شد.

بعد از آن که دخترم شروع به غذا خوردن کرد، آلرژی او به شدت تشدید شد به همین دلیل از ۶ ماهگی تحت نظر فوق تخصص آلرژی قرارگرفت. دکتر می گفت که تنها راه بهتر شدن دخترم اجتناب از آلرژِن ها است اما از آن جایی که او تقریبا به اکثر آلرژن ها حساسیت بالایی داشت ما در تغذیه او به شدت دچار مشکل شده بودیم و او روز به روز تحلیل می رفت،تا این که در سن ۲ سالگی و در زمان اوج آلرژی، در حالی که دکتر دخترم فقط دوز دارو را  بالا می برد، در اوج درماندگی از طریق یکی از اطرافیان با پزشکی که فرادرمانگر نیز بود آشنا شدم. وقتی برای بار اول مختصری از فرادرمانی و تشعشعات شعوری مثبت و منفی توضیح داد برایم خیلی عجیب بود و خیلی نتوانستم رابطه آن را با درمان بپذیرم. ولی از آن جایی که بسیار از آلرژی دخترم کلافه و مستاصل بودم تصمیم گرفتم که آن را امتحان کنم.

 تقریبا چند روز بعد از آن که دخترم، خودم و همسرم تحت فرادرمانی قرار گرفتیم (و خودم بیرون ریزی ها راتجربه کردم) متوجه شدم که در گلوی دخترم برآمدگی صورتی ایجاد شده است، در عرض چند ساعت این برآمدگی به شکل یک زخم دو سه سانتی متری شد و سر باز کرد ؛ بعد تمام بدن دخترم کهیر های دایره مانند زد. کهیر ها تا حدود ۱۲ ساعت و زخم به مدت ۱۰ روز ادامه داشت بعد از آن دخترم به طور ناگهانی خوب شد. بعداز آن من به او اکثر چیزهایی که آلرژی داشت را خوراندم و واکنشی ندیدم. همان وقت به شدت علاقمند شدم که ببینم جریان چیست و این مقدمه آشنایی من با فرادرمانی بود.

 من فردی بسیار مذهبی اما با تضاد های فراوان مخصوصا نسبت به بحث بهشت و جهنم بودم . همیشه از خدا می خواستم که موسی وار جوابم را بدهد که در کلاس فرادرمانی جواب تمام سوالهای خود را گرفتم و گمشده ای را که دنبالش بودم پیدا کردم. من در جای دیگر دنبال جواب بودم و نمی دانستم آلرژی دخترم موجب خواهد شد که دریچه جدیدی از زندگی به روی من باز شود. بعد از آن آلرژِی دخترم متناوبا برگشت و خوب شد. اما مهم این بود که بیماری و درمان دخترم مرا با هوشمندی الهی آشنا کرد و مسیر زندگی ام را تغییر داد.

 متوجه شدم که چقدر با دنیای اطراف خود در تضاد بودم و چقدر دچار منیت بودم .مثل غباری که از آینه برداشته شود ،من با من واقعی خود روبرو شدم و با کمک عرفان حلقه بسیاری از من های ضد کمال خود را کشف و قربانی کردم. آشنایی با فرادرمانی بزرگترین اتفاق در زندگی من بود که آن را هدیه خداوندی می دانم  و از استاد طاهری برای اهداءاین هدیه بزرگ تشکر می کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top